İçeriklerinizi ve kullanıcıların hizmetleriniz için merak edeceği soruları maddeler halinde daha küçük alanlarda yayınlamanıza olanak tanır. İyi bir kullanıcı deneyiminin yanısıra web sitenizde daha az alanda daha nitelikli içerikler oluşturmanızı sağlar. Eklediğiniz her başlık, o başlığa ait cevapların görünmesini sağlarken, aktif olmayan içerikleri de başlıkları kalacak şekilde gizler. Söz gelimi 500px yükseliğe sahip alanda 5 maddede, 5 kat daha fazla içerik oluşturur. Kullanıcı deneyimi (UX) adına bu modülü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Akordiyon Başlığı

Başlık, muhtemel bir soruyu veya ekleyeceğiniz içeriği mümkün olduğunca kısa şekilde özetlemelidir. Örneğin;

“Ürün garantiden ne zaman gelir?”

Akordiyon İçeriği

Başlıkta yer alan soruyu veya konu başlığını detaylı şekilde açıklayabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken önemli bir konu var. Kullanıcı akordiyon başlıklarını gezerken sayfanın ve içeriğin orantısız şekilde değişmemesi adına, tüm akordiyon içeriklerinin benzer ya da aynı uzunlukta olmasını sağlamalısınız. Bu, daha şık bir kullanım elde etmenizi sağlar. 

Hazır Biçimler

Bir resmi birden çok biçimde hazır stillere bağlayabiliyoruz. Benzer şekilde siz de mevcut veya kullanılmayan biçimleri kendi istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Aynı modül ile sınırsız sayıda farklı resim biçimleri kullanabilirsiniz. Örneğin bir resimde stroke (dış çizgi) kullanırken, başka bir görselde resim için renk değerleri gibi filtreler uygulayabilirsiniz. 

Ekstra Sınıf (Class) 

Mevcut tüm resim hazır biçimleri dışında, isteğiniz doğrultuda farklı bir resim biçimi tasarlamak için ilgili alana yeni bir sınıf adı yazabilirsiniz. Belirlediğiniz sınıfı CSS üzerinden şekillendirebilirsiniz. Margin, padding, görünürlük özellikleri gibi diğer pek çok alanı da bu özellik ile kullanabilirsiniz.