Gruplanmış ürün veya hizmetlerinizi maddeler halinde listelemenizi ve fiyat belirtmenizi sağlar. Hosting paketleri, restoranlara ait menü fiyatları gibi hizmetleri her satırda listeler. İstediğiniz sayıda satır ile yansıtabilirsiniz. Ölçülü bir görünüm adına 10 satırı geçmemenizi öneriyoruz. 

Tablo Başlığı

Tüm maddeler bu başlık hiyerarşisi altında görünür. Hosting hizmeti veren bir firma için; “Başlangıç Hosting” bir başlıktır. 

Fiyatı

Başlıkta sunduğunuz ürün veya hizmetin fiyatını bu alana giriniz. Metin belirtmeyiniz.

Ön Ek

Tablo listesinden önce, temalara göre farklılık göstermek üzere, fiyatın etrafında bulunan bir kısa açıklama alanıdır. Bir alt metin olarak belirtilebilir. Hosting örneğinden yola çıkarak “12 Ay Taksitle” şeklinde alt metin olarak kullanabiliriz. Amacı sektörlere göre değişiklik gösterir.

Son Ek

Genellikle fiyat alanının sonunda süre veya tavsiye edilen taksit sayısı için kullanılır. Fiyat belirtmek için e kullanabilirsiniz. 

Para birimi

Bu alanda sabit bir para birimi belirlemedik. Hangi parabirimi üzerinden göstermek istiyorsanız onu belirtebilirsiniz. Para birimlerini Ön ek ve Son ek alanlarında da kullanabiliriz. Dolar simgesi fiyattan önce vurgulanır. TL ise fiyatın sonunda. Kullandığınız temada bu içeriği belirli bir standart için sabitlemiş veya tümüyle tercihinize bırakmış olabiliriz. Temanın çizgisine uygun kullanmanız faydalı olacaktır. 

Buton Yazısı

Fiyat tablosunu bir hedefe yönlendirecek butona sahipsiniz. Buton metnini bu alana girebilirsiniz. Satın al, incele, gözat, tüm menüler v.b. şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Buton Linki

Butona tıklandığında nereye yönleneceğini buraya girebilirsiniz. Site içi bir link ise; alan adınızı yazmadan “/” işareti ile diğer sayfalara yönlendirme yapabilirsiniz. Bütün bir linki de yazabilirsiniz. Fakat site içi link zincirinde tüm alan adını yazmak faydalı bir kullanım sağlamaz. 

Satır Başlığı

Tablo içindeki her elamanı bu alanda tanımlamalısınız. Uzun metinler kullanmamalısınız. 

Satır Etiketi

Bu alanda genel olarak var - yok şeklinde iconlar tanımlanır. Font awesome ve themify icon kütüphanelerini kullanabilirsiniz. Örneğin şeklindeki font awesome etiketi içinde fas fa-check metnini buraya eklemeniz yeterlidir.

Hazır Biçimler

Bir tablo alanını birden çok biçimde hazır stillere bağlayabiliyoruz. Benzer şekilde siz de mevcut veya kullanılmayan biçimleri kendi istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Aynı modül ile sınırsız sayıda farklı tablo biçimleri kullanabilirsiniz. 

Ekstra Sınıf (Class) 

Hazır biçimler dışında, isteğiniz doğrultuda farklı bir fiyat tablosu tasarlamak için ilgili alana yeni bir sınıf adı yazabilirsiniz. Belirlediğiniz sınıfı CSS üzerinden şekillendirebilirsiniz. Margin, padding, görünürlük özellikleri gibi diğer pek çok alanı da bu özellik ile kullanabilirsiniz.

Animasyon

Sayfanıza eklediğiniz modüller, kullanıcı tarafından görüntülenirken burada seçtiğiniz animasyonlarla gösterilir. Tarayıcının scroll, yani yukarı aşağı hareket etme durumuna göre tetiklenir. Eğer kullanıcı ilgili modülü henüz görüntülememiş ise animasyon çalışmaz. Kod alt yapısında belirttiğimiz eşiğe geldiğinde animasyon ile görünür.

En çok tercih edilen animasyonlar; fadeIn, fadeInDown,fadeInLeft, fadeInRight, fadeInUp, bounceIn, bounceInDown, bounceInLeft, bounceInRight, bounceInUp animasyonlarıdır. Bu animasyon isimlerini Ekstra Sınıf hanelerine yazarak da çalıştırabilirsiniz.