Resim, başlık, içerik ve butondan oluşan, çok amaçlı içerik modülüdür. Önemli hizmetlerinizi veya konuları, anlaşılır özet verilerle daha detaylı sayfalara yönlendirmeye yarar. Herhangi bir sayfaya yönlendirme olmadan da birbirine benzer içerikleri toplu halde sıralamaya olanak tanır. 

Görsel Yükle

Jpg, Png, Gif formatındaki resimlerinizi web sitenize ekleyebilirsiniz. Web sitenizin hızlı açılması için resim boyutlarını Photoshop gibi resim işleme programlarıyla yapılandırmanızı öneririz. 

Resim Kaynağı

Resminizi belirli bir URL kaynağından ekleyebilirsiniz. Eğer eklediğiniz resmin kaynağı, web siteniz dışında başka bir kaynaktan geliyorsa, o kaynakta oluşacak bir problem sonrasında resimleriniz görüntülenmez. Bu alanı kullandığınızda resimlerinizi kaybetme riskini göze almış olursunuz.

Kart Başlığı

Ürün veya hizmetinizi kısa bir şekilde buraya yazabilirsiniz. Örneğin; “Promosyon Ürünleri” 

Kart Açıklaması

Başlığı birkaç satır şeklinde anlatan sade, anlaşılır bir metin kullanmalısınız. 

Buton Yazısı

Portföyünüzü detayların anlatıldığı bir sayfaya yönlendirmek için bu buton kullanılır. Kısa ve anlaşılır bir metin belirlenmelidir. 

Buton İkonu

Buton yazısının (temada kullanılan tercihe göre) solunda veya sağında icon gösterimi sağlar. Temanızda desteklenen font iconlarını kullanabilirsiniz. Font awesome ve Themify icon kütüphanelerini kullanabilirsiniz. 

Kart Linki

Eğer bir iç sayfaya yönlendirme yapacaksanız alan adınızı yazmadan butonu bir iç sayfaya bağlayabilirsiniz. http:// ön ekiyle başlayan linkler genel olarak “dış link (external link)” için kullanılır. Hedef sayfa http://alanadiniz.com/kurumsal-bilgiler ise linkinizi sadece alan adından sonraki kısmı yazarak tanımlayabilirsiniz. “/kurumsal-bilgiler” Tüm linki açık bir şekilde yazabilirsiniz fakat en doğru yaklaşım metodu bu şekildedir.

Buton Stilleri

En az dokuz adet buton stilinden birini seçebilirsiniz. 

Hazır Biçimler

Bir kart alanını birden çok biçimde hazır stillere bağlayabiliyoruz. Benzer şekilde siz de mevcut veya kullanılmayan biçimleri kendi istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Aynı modül ile sınırsız sayıda farklı tablo biçimleri kullanabilirsiniz. 

Ekstra Sınıf (Class) 

Hazır biçimler dışında, isteğiniz doğrultuda farklı bir kart stili tasarlamak için ilgili alana yeni sınıf adı yazabilirsiniz. Belirlediğiniz sınıfı CSS üzerinden şekillendirebilirsiniz. Margin, padding, görünürlük özellikleri gibi diğer pek çok alanı da bu özellik ile kullanabilirsiniz.

Animasyon

Sayfanıza eklediğiniz modüller, kullanıcı tarafından görüntülenirken burada seçtiğiniz animasyonlarla gösterilir. Tarayıcının scroll, yani yukarı aşağı hareket etme durumuna göre tetiklenir. Eğer kullanıcı ilgili modülü henüz görüntülememiş ise animasyon çalışmaz. Kod alt yapısında belirttiğimiz eşiğe geldiğinde animasyon ile görünür.

En çok tercih edilen animasyonlar; fadeIn, fadeInDown,fadeInLeft, fadeInRight, fadeInUp, bounceIn, bounceInDown, bounceInLeft, bounceInRight, bounceInUp animasyonlarıdır. Bu animasyon isimlerini Ekstra Sınıf hanelerine yazarak da çalıştırabilirsiniz.