Bir menü şeklinde sayfa bağlantılarınızı listelemenizi sağlar. Menüden farkı; görünür bir başlık açıklamasıdır. Daha çok iç sayfalarda dolaşım sağlamak adına kullanılır. Dikey veya yatay kullanılabilir. Ayrıca temalarda gereksinim durumuna göre slayt şeklinde gösterim imkanı sağlar.

Bağlantı Metni

Kısa yönlendirme metnini buraya girmelisiniz.

Bağlantı Açıklama

Bağlantı metnini biraz daha detaylı şekilde açıklayabilirsiniz.

Hedef Link

Eğer bir iç sayfaya yönlendirme yapacaksanız alan adınızı yazmadan butonu bir iç sayfaya bağlayabilirsiniz. http:// ön ekiyle başlayan linkler genel olarak “dış link (external link)” için kullanılır. Hedef sayfa http://alanadiniz.com/kurumsal-bilgiler ise linkinizi sadece alan adından sonraki kısmı yazarak tanımlayabilirsiniz. “/kurumsal-bilgiler” Tüm linki açık bir şekilde yazabilirsiniz fakat en doğru yaklaşım metodu bu şekildedir.

Hazır Biçimler

Bir liste alanını birden çok biçimde hazır stillere bağlayabiliyoruz. Benzer şekilde siz de mevcut veya kullanılmayan biçimleri kendi istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Aynı modül ile sınırsız sayıda farklı tablo biçimleri kullanabilirsiniz. 

Ekstra Sınıf (Class) 

Hazır biçimler dışında, isteğiniz doğrultuda farklı bir liste stili tasarlamak için ilgili alana yeni sınıf adı yazabilirsiniz. Belirlediğiniz sınıfı CSS üzerinden şekillendirebilirsiniz. Margin, padding, görünürlük özellikleri gibi diğer pek çok alanı da bu özellik ile kullanabilirsiniz.