Kullanıcılarınızın, partnerlerinizin hakkınızda ne düşündüğünü ziyaretçilerinize slayt şeklinde yansıtan modüldür. Verdiğiniz hizmetlerin size referans olan insanlar tarafından değerlendirilmesi ve diğer kullanıcıların bu yorumları görmesi etkili bir içerik biçimidir.  

Görsel Yükle

Jpg, Png, Gif formatındaki resimlerinizi web sitenize ekleyebilirsiniz. Web sitenizin hızlı açılması için resim boyutlarını Photoshop gibi resim işleme programlarıyla yapılandırmanızı öneririz. 

Resim Kaynağı

Resminizi belirli bir URL kaynağından ekleyebilirsiniz. Eğer eklediğiniz resmin kaynağı, web siteniz dışında başka bir kaynaktan geliyorsa, o kaynakta oluşacak bir problem sonrasında resimleriniz görüntülenmez. Bu alanı kullandığınızda resimlerinizi kaybetme riskini göze almış olursunuz.

Hedef Link

Eklediğiniz görsele tıklandığında kullancının nereye yönleneceğini buraya yazabilirsiniz. Resimlerinizin bir linke sahip olmasını tavsiye ederiz.

Slayt Başlığı

Genellikle H3 etiketi içine eklediğimiz, slaytta yer alan müşteri kimliğini gösterir. 

Slayt Açıklama

Slayt başlığından yer alan kiş / kuruma ait yorumu bu alanda belirtmelisiniz. Her yorum slaytının benzer / eşit uzunlukta özetlenmesi görünüm açısından fayda olacaktır.  

Slayt Sil

Bu buton, içinde bulunduğu slide’a dair her bilgiyi kaldırır. Tekrar geri alınamaz. Eğer kaydet butonuna tıklamadan sayfanızı yenilerseniz görseller silinmez. Bir hata yapma durumuna karşı kaydet butonunu kullanmamanız yeterlidir. 

Slayt Ekle

Çok sayıda slayt sürgüsü oluşturmak istediğinizde bu butonu kullanabilirsiniz. Sınırsız sayıda slayt içeriği oluşturmanıza olanak tanıyoruz.

Sıra Numarası

Son eklenen slayt, en sonda görünür. Eğer sıralamaları değiştirmek isterseniz hızlıca bu küçük metin alanından sıra numaraları belirleyebilirsiniz. Son derece hızlı ve pratik kullanıma sahiptir. 

Ekstra Sınıf (Class) 

Mevcut modül biçimleri dışında, isteğiniz doğrultuda farklı marka slayt modülü için bu alanı kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz sınıfı CSS üzerinden şekillendirebilirsiniz. Margin, padding, görünürlük özellikleri gibi diğer pek çok alanı da bu özellik ile kullanabilirsiniz.