Belirlediğiniz bir butona tıklandığında, detaylı açıklama ya da görselleri bir popup / modal penceresinde gösteren modüldür. Hem butonu hem de tıklandığında açılan modülün içeriklerini, tasarım şablonları kendiniz belirleyebilirsiniz. 

Resim Kaynağı

Modal penceresi içinde gösterilecek resmi bu alandan belirleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz görselin azami genişliğinin modal ile aynı boyutta olmasına özen göstermelisiniz. 

Buton Yazısı

Pencereyi açacak butonda yer alan yazıyı buradan belirleyebilirsiniz. Metni, bir buton mantığıyla kısa ve anlaşılır tutmanızı öneririz.

Buton İkonu

Buton yazısının (temada kullanılan tercihe göre) solunda veya sağında icon gösterimi sağlar. Temanızda desteklenen font iconlarını kullanabilirsiniz. Font awesome ve Themify icon kütüphanelerini kullanabilirsiniz. 

Buton Stilleri

En az dokuz adet buton stilinden birini seçebilirsiniz. 

Hazır Biçimler

Bir içeriği birden çok biçimde hazır stillere bağlayabiliyoruz. Benzer şekilde siz de bu alanda yer alan mevcut veya kullanılmayan biçimleri kendi istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. 

Ekstra Sınıf (Class) 

İsteğiniz doğrultuda farklı popup / modal tasarımı için bu alanı kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz sınıfı CSS üzerinden şekillendirebilirsiniz. Margin, padding, görünürlük özellikleri gibi diğer pek çok alanı da bu özellik ile kullanabilirsiniz. 

Animasyon

Sayfanıza eklediğiniz modüller, kullanıcı tarafından görüntülenirken burada seçtiğiniz animasyonlarla gösterilir. Tarayıcının scroll, yani yukarı aşağı hareket etme durumuna göre tetiklenir. Eğer kullanıcı ilgili modülü henüz görüntülememiş ise animasyon çalışmaz. Kod alt yapısında belirttiğimiz eşiğe geldiğinde animasyon ile görünür.

En çok tercih edilen animasyonlar; fadeIn, fadeInDown,fadeInLeft, fadeInRight, fadeInUp, bounceIn, bounceInDown, bounceInLeft, bounceInRight, bounceInUp animasyonlarıdır. Bu animasyon isimlerini Ekstra Sınıf hanelerine yazarak da çalıştırabilirsiniz.