Belirlediğiniz bir butona tıklandığında, popup / modal penceresinde video gösteren modüldür. Hem butonu hem de tıklandığında açılan içeriği belirleyebilirsiniz. Youtube, vimeo gibi portallardan video linkini almanız yeterlidir. Ayrıca bir video kaynağını da benzer şekilde ekleyebilirs.iniz. Daha hızlı ve efektif çalışmak adına videolarınızı youtube gibi platformlara eklemenizi öneriyoruz.

Buton Yazısı

Pencereyi açacak butonda yer alan yazıyı buradan belirleyebilirsiniz. Metni, bir buton mantığıyla kısa ve anlaşılır tutmanızı öneririz.

Video Linki

Youtube gibi video paylaşım sitelerindeki Video linkini bu alana yazmanız yeterlidir. 

Buton Stilleri

En az dokuz adet buton şeklinden birini seçebilirsiniz. 

Başlık (title) 

Butonun html kodunda yer alan “title” etiketini doldurur. Arama motorlarının butonu yorumlaması için kullanılır. Video ve butonu özetleyen bir tanım girebilirsiniz. 

Buton Hizalama

Tetikleyici butonun sola, ortaya ve sağa hizalanmasını sağlayabilirsiniz.

Ekstra Sınıf (Class) 

İsteğiniz doğrultuda farklı video popup / modal tasarımı için bu alanı kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz sınıfı CSS üzerinden şekillendirebilirsiniz. Margin, padding, görünürlük özellikleri gibi diğer pek çok alanı da bu özellik ile kullanabilirsiniz. 

Animasyon

Sayfanıza eklediğiniz modüller, kullanıcı tarafından görüntülenirken burada seçtiğiniz animasyonlarla gösterilir. Tarayıcının scroll, yani yukarı aşağı hareket etme durumuna göre tetiklenir. Eğer kullanıcı ilgili modülü henüz görüntülememiş ise animasyon çalışmaz. Kod alt yapısında belirttiğimiz eşiğe geldiğinde animasyon ile görünür.

En çok tercih edilen animasyonlar; fadeIn, fadeInDown,fadeInLeft, fadeInRight, fadeInUp, bounceIn, bounceInDown, bounceInLeft, bounceInRight, bounceInUp animasyonlarıdır. Bu animasyon isimlerini Ekstra Sınıf hanelerine yazarak da çalıştırabilirsiniz.