Yerelleştirme Seçenekleri

Çoklu Para Birimi, Dil Desteği ve Kargo Seçenekleri

Eğer E İhracat yapmak istiyorsanız gelişmiş bu 3 seçeneğiniz olmalı. Her sayfa, her bölüm için ayrı tipografi ve yerleşimler yapabileceğiniz çoklu dil özelliği sağlıyoruz. Google Translate ile sitenizi çevirmemelisiniz. Her bir alan, hedef dilin gramerine göre düzenlenmelidir. Ayrıca RTL (Right to left) yazım biçimini destekleyen modüler yapı sunuyoruz. Bu sayede içeriklerinizi sağdan sola yazabileceksiniz.

Çoklu para birimi ile ürünlerinizi hizmet verdiğiniz bölgenin kendi para birimine çevirebileceksiniz. Türkiye sayfanız için Türk Lirası, Avrupa bölgesi için Euro, ABD sayfanız için Dolar kullanabilirsiniz. Ayrıca her ülke ve bölgeye göre farklılık gösterebilecek kargo fiyatları ve gönderim seçeneklerine imkan tanıyoruz.

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız

Bize Danışın

E İhracat Projenizi İnceleyelim ve Size Uygun Çözüm Üretelim

E ticaret portalınızın ihracat için gerekli resmi prosedürlere ve ihtiyaç duyulan yerelleştirme seçeneklerine sahip olmalı. Operasyonel yükün planlanması, kullanıcı arayüzünün özelleştirilmesi gerekir.

Projenizin söz konusu detayları hakkında ön görüşme yaparak olası yol haritasını belirleyebiliriz. Hedef pazarlarınızı, ürün konseptinizi bize anlatın. Nelere ihtiyaç duyacağınızı ve size ne sunabileceğimize birlikte bakalım.