Konsept Tasarım

Sektörlere Özel E Ticaret Tasarımları

E Ticaret siteniz; ürün, marka ve firmanıza uygun görünüme sahip olmalı. Her sektörün ve her markanın ağırlıklı bir biçimi, kendine has tasarım çizgileri vardır. Tasarımın öz nitelikli ziyaretçilerinizin ürün ve hizmetleri doğru anlamasına yardımcı olur.

Eğer içeriğinizi doğru ve etkin şekilde yansıtacak bir arayüz tasarımına sahip değilseniz markalaşma sürecinde bir adım geridesiniz demektir. E Ticaret sitenizi uzmanlara bırakın. Kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımı konusunda size uygun tema tasarımı önerelim.

Tema Entegrasyonu

Tasarımlarınızı Epsilos Sistemine Entegre Edelim

Tarafınızdan hazırlanmış bir arayüz tasarımı varsa Epsilos'a entegre edebiliriz. Hatta bunu siz de yapabilirsiniz. PSD, XD, Sketch formatlarında hazırlanmış şablonların yazılım entegrasyonu kolayca gerçekleştirebiliyoruz.

Epsilos, arayüz tasarımını ilgilendiren her yapı için bir modül sunar. Her modülü farklı biçimlerde kullanmaya olanak tanır. Bu sayede tasarımınızı ve farklı kullanımlarına yönelik varyasyonlarını kolayca oluşturabiliriz. Gelişmiş içerik yönetim sistemini kullanarak ilgili tasarım bloklarını tek tıkla sayfalarınıza ekleyebileceksiniz.

Size Özel

Markanıza Prestij Katacak Size Özel Tasarımlar

Kurumsal kimliğinize ve konseptinize uygun, özgün tema tasarım hizmeti sunuyoruz. Güncel trendlere ve tasarım kriterlerine bağlı bir arayüz ile rakiplerinizden ayrışın.

Projeniz hakkında detaylı bilgileri alıyor, hedef kitlenizi ve olası eğilimlerini analiz ederek kullanıcı deneyimi yüksek arayüz tasarımını en baştan kurguluyoruz. Özel tasarım tercih ederek E Ticaret portalınız ve kullanıcılarınız arasında güçlü bir bağ oluşturacaksınız.