Kuruluşların resmi web sitelerine “kurumsal site” adını veriyoruz. Kurumsal web tasarımı ise ilgili kuruluşun hizmet şekline uygun tasarım yapmak anlamına gelir.

Kurumsal Web Tasarım

Kurum ve kuruluşların resmi web sitelerine “kurumsal site” adını veriyoruz. Kurumsal web tasarımı ise ilgili kuruluşun hizmet şekline uygun tasarım yapmak anlamına gelir. Her kuruluşun kendine özel yanları vardır. Bu makalede kurumsal web tasarım nedir? Nasıl yapılır konularını ele aldık.

Devam Et
Epsilos, MVC Core mimarisi üzerine geliştirdiğimiz bir hazır web sitesi yazılımıdır. Gerek kurumsal web sitesi, gerekse de e ticaret portalları temel olarak iyi bir web sitesi mimarisine ihtiyaç duyar.

Epsilos Nedir?

Epsilos, MVC Core mimarisi üzerine geliştirdiğimiz bir hazır web sitesi yazılımıdır. Gerek kurumsal web sitesi, gerekse de e ticaret portalları temel olarak iyi bir web sitesi mimarisine ihtiyaç duyar. İyi kurgulanmamış bir sistem, kullanıcılar için son derece güç durumlar yaratabileceği gibi, ziyar...

Devam Et
Epsilos, gelilmiş satır ve sütun seçeneklerinin olduğu şablon yönetiminde, bir web sitesinde ihtiyaç duyacağınız tüm bileşenleri sağlıyor. Bu bileşenleri, farklı tasarımlar oluşturabileceğiniz şekilde dinamik bir yapı ile sunuyor. Amacımız, web standartlarında kalmak kaydıyla içeriklerinizi özgür bir şekilde biçimlendirmeyi sağlamaktır. Epsilos’ta sunduğumuz temel özelliklere birlikte göz atalım.

Özel Başlık Modülü

Epsilos, gelilmiş satır ve sütun seçeneklerinin olduğu şablon yönetiminde, bir web sitesinde ihtiyaç duyacağınız tüm bileşenleri sağlıyor. Bu bileşenleri, farklı tasarımlar oluşturabileceğiniz şekilde dinamik bir yapı ile sunuyor. Amacımız, web standartlarında kalmak kaydıyla içeriklerinizi özgür bi...

Devam Et