Yeni Nesil Web Sitesi

Mobil Uyumlu Tasarım ve Gelişmiş Yönetim Araçları

Epsilos, yeni nesil ve kaliteli web siteleri sunar. İnşaat, yapı denetim ve yapı malzemeleri alanında tam da ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Hazır inşaat sitesi ile projelerinizi kolayca sergileyebileceksiniz. Yönetim panelinde pratik imkanlar sunuyoruz. Web sitenizde ihtiyaç duyabileceğiniz her içerik için gelişmiş modüller bulacaksınız. Blog / haber alanlarıyla ziyaretçilerinize güncel bilgiler verebilir, SEO uyumlu içerikler oluşturabilirsiniz.

Epsilos, hazır bölümler özelliği ile web sitenizi kolayca özelleştirme imkanı sunuyor. Tema tasarımlarında gördüğünüz her alan, hazır bölüm adlı bileşenlerde kayıtlıdır. İhtiyaç duyduğunuz tasarım bloklarını tek tuşla sayfalarınıza ekleyip hemen düzenleyebileceksiniz. Tüm web sitesi tasarımlarımızda doğru bir içerik hiyerarşisi sunuyoruz. Böylece arama motorlarına duyarlı içerikler oluşturabilirsiniz.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda biz tam da buradayız. Sistemli, doğru ve etkin teknik destek hizmeti sunuyoruz. Hazır inşaat sitesi kurmak için en doğru adrestesiniz. Bize ulaşın ve sizin için ücretsiz sunum yapalım.

Hazır İnşaat Sitesi Tasarımı

İnşaat, mimarlık, yapı malzemeleri ve bağlı sektörler için mobil uyumlu konsept tema. Sınırsız sayıda sayfa oluşturulabilir.

CANLI DEMO

hazır web sitesi fiyatlarını inceleyin. uygun maliyetle web siteniz olsun

detaylar

yeni nesil ve mobil uyumlu tema tasarımlarını şimdi inceleyin

detaylar

epsilos'un pratik kullanıma sahip içerik modüllerini inceleyin

detaylar
Bir web sitesinde ihtiyacınız olan tüm bileşenleri modüler yapıda sunuyoruz. Modülleri sayfanızın herhangi bir alanında, farklı içerik ve stillerle kullanabileceksiniz. Bu araçlar temel olarak şu içerikleri sağlar; menü, navigasyon, liste, tab, akordiyon, paragraf, gelişmiş paragraf, sayaç, HTML editörü, resim, video, buton, fiyat tablosu, marka slayt, kullanıcı yorumları ve özel başlık. Bu içeriklerin her birini ihtiyacınıza göre ekleyebilirsiniz.

Eklediğiniz içerikler, şablon yönetimi sayesinde otomatik olarak mobil uyumlu hale gelir. Şablon yönetimi (layout) üzerinde yaptığınız her işlem, Bootstrap Izgara sistemi ile uyumlu çalışır. Küresel ölçekte kabul gören ve arayüz tasarımcıları tarafından bilinen bir yapıdır. Bu sayede farklı cihazlara göre içerik oluşturmak son derece kolay hale geliyor. Epsilos ile hazır inşaat web sitesine aynı gün sahip olabilirsiniz.
Web sitesi fiyatlarını belirlerken "en uygun fiyat politikası" uyguluyoruz. Web sitenizin yazılımı, barındırma (hosting) seçenekleri, güvenlik sertifikası, IP adresi, mail servisi, teknik destek imkanı sağlıyoruz. Bu ürün ve hizmetlerin tümü Epsilos için bir maliyet anlamına geliyor. Ayrıca bu ürün ve hizmetlerin bakımı, yedeklenmesi konusunda ücretsiz destek sunuyoruz. Kullanıcılar arasında fiyat farkı gözetmiyoruz. Web sitesi paketlerimizi inceleyerek sizin için uygun olanı alabilirsiniz.

Uygun fiyat politikamızın ardında "yüksek kalitede" hizmet bulunuyor. Fiyatlar, performans veya hizmetin niteliğinin bir ölçütü değildir. Epsilos yazılımı, mevcut fiyat politikalarının çok üzerinde değere sahiptir. Ürünümüz, tüm dünyada benzer "web sitesi yapıcıların" (website builder) dışında, kendine has özellikler ve pratik kullanım olanaklarına sahiptir.
Web sitenizi satın aldığınız günden itibaren yaşadığınız sorunlar için sınırsız teknik destek sunuyoruz. Ayrıca 3 ve 6 ay arasında değişen sürelerde tema tasarımı üzerine teknik destek sağlıyoruz. İş alanınıza, firmanıza göre değişebilecek içeriklerinizi yapılandırmak adına tema desteği sunuyoruz. Tema desteği, tasarımı büyük ölçüde değiştirecek özelleştirmeler içermemektedir. Özelleştirme talepleriniz için uygun servis bedeli belirliyoruz.

Düzenli olarak web sitenizin yedeklerini alıyoruz. Böylece içerik girişlerinde hata yapsanız bile hızlı bir şekilde geri dönüşü mümkün hale getiriyoruz. Epsilos sisteminin sağlıklı şekilde çalışması adına tam garanti sağlıyoruz. Olası bakım çalışmalarında web sitenizin yayınında aksama olmaması için gerekli özveriyi gösteriyoruz. Planlı bakımları mesai saatleri dışında ve geç saatlerde yapıyoruz.
Web sitenizin arama motorları ile uyumlu çalışması, potansiyel müşterilerinize ulaşmak için kritik öneme sahiptir. Epsilos, her sayfa, blog yazısı, kategorisi ve etiketi için SEO bilgilerini yazabileceğiniz araçlar sunuyor. Ayrıca her sayfa için Google Rich Snippet (zengin kartlar) alanı sağlıyoruz. SEO bilgilerinizi ve SEO stratejinizi nasıl oluşturacağınıza dair detaylı planları makalelerimizden öğrenebilirsiniz.

Web siteniz için tüm içerikleri tamamladığınızda sizin için SEO yapılanmasını kontrol ediyoruz. SEO çalışmanız için etkili tavsiyeler veriyoruz. Böylece en kolay şekilde web sitenizi yapılandırmanıza yardımcı oluyoruz. Konu hakkında "SEO nedir, nasıl yapılır" başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.