Yeni Nesil Web Sitesi

Otel, Resort Otel, Tatil Acentelerine Özel Web Sitesi Paketi

Epsilos, yeni nesil ve kaliteli web siteleri sunar. Hazır otel sitesi ile kolayca fotoğraf galerileri oluşturacaksınız. Dinamik form modülü ile kullanıcılardan rezervasyon veya iletişim talepleri alabilirsiniz. Blog sistemi ile kullanıcılara güncel bilgiler verirken arama motorlarına duyarlı içerekler üretebilirsiniz. SEO uyumlu ve kullanıcı dostu web sitesi sağlıyoruz. Pratik yönetim paneli ile web sitenizi kolaylıkla yöneteceksiniz.

Epsilos, hazır bölümler özelliği ile web sitenizi kolayca özelleştirme imkanı sunuyor. Tema tasarımlarında gördüğünüz her alan, hazır bölüm adlı bileşenlerde kayıtlıdır. İhtiyaç duyduğunuz tasarım bloklarını tek tuşla sayfalarınıza ekleyip hemen düzenleyebileceksiniz. Tüm web sitesi tasarımlarımızda doğru bir içerik hiyerarşisi sunuyoruz. Böylece arama motorlarına duyarlı içerikler oluşturabilirsiniz.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda biz tam da buradayız. Sistemli, doğru ve etkin teknik destek hizmeti sunuyoruz. Hazır otel sitesi için en doğru adrestesiniz. Bize ulaşın ve sizin için ücretsiz sunum yapalım.

Otel & Turizm Web Sitesi Tasarımı

Turizm ve otel sektörü için mobil uyumlu konsept temadır. Dinamik formlarla rezervasyon oluşturabilirsiniz.

hazır web sitesi fiyatlarını inceleyin. uygun maliyetle web siteniz olsun

detaylar

yeni nesil ve mobil uyumlu tema tasarımlarını şimdi inceleyin

detaylar

epsilos'un pratik kullanıma sahip içerik modüllerini inceleyin

detaylar