Hemen Kurulum, Kolay Özelleştirme

Restoranlara özel, şık ve profesyonel web sitesi

Epsilos, yeni nesil ve kaliteli web siteleri sunar. Kolay ve pratik yönetim paneli sayesinde menülerinizi kolayca listeleyeceksiniz. Dinamik formlar kullanarak kullanıcıdan sipariş veya belirli bir not talep edebilirsiniz. Blog yazıları ile kullanıcılarınıza takip edebilecekleri güncel bilgiler, tarifler verebilir ve bu sayede arama motorlarına duyarlı içerikler üretebilirsiniz. SEO uyumlu profesyonel restoran sitesine kolayca sahip olacaksınız.

Epsilos, hazır bölümler özelliği ile web sitenizi kolayca özelleştirme imkanı sunuyor. Tema tasarımlarında gördüğünüz her alan, hazır bölüm adlı bileşenlerde kayıtlıdır. İhtiyaç duyduğunuz tasarım bloklarını tek tuşla sayfalarınıza ekleyip hemen düzenleyebileceksiniz. Tüm web sitesi tasarımlarımızda doğru bir içerik hiyerarşisi sunuyoruz. Böylece arama motorlarına duyarlı içerikler oluşturabilirsiniz.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda biz tam da buradayız. Sistemli, doğru ve etkin teknik destek hizmeti sunuyoruz. Hazır restoran sitesi için en doğru adrestesiniz. Bize ulaşın ve sizin için ücretsiz sunum yapalım.

Fast food & Restoran Site Tasarımı

Fast food, restoran üzerine hizmet veren firmalar için mobil uyumlu web sitesi tasarımı. Sınırsız sayıda sayfa oluşturabilirsiniz.

hazır web sitesi fiyatlarını inceleyin. uygun maliyetle web siteniz olsun

detaylar

yeni nesil ve mobil uyumlu tema tasarımlarını şimdi inceleyin

detaylar

epsilos'un pratik kullanıma sahip içerik modüllerini inceleyin

detaylar