Şablon (Layout) Yönetimi

Web siteniz en temelde; yerleşim düzeni, yani layouttan oluşur. Epsilos’ta sunduğumuz gelişmiş layout yönetimi sayesinde her sayfayı istediğiniz boyutta satır ve sütunlara ayırabilirsiniz. Sayfanın hangi alanında ne tür içeriklerin yer alacağını ilgili sayfanın yönetim alanından belirleyebilirsiniz. Örneğin; üst kısımda bir slayt alanı, altında 3 adet resim, onun da altında başlık ve metin gibi yerleşim düzenlerini çok hızlı ve kolayca ayarlayabilirsiniz.

Epsilos Blog Yönetimi

Rakiplerinizle aranızı açın. Blog yönetimi ile arama motorlarına duyarlı içerikler üretebileceksiniz. Blog yazılarınızı etiket sistemi ile gruplayarak arama motorları ve kullanıcılar için daha etkin hale getirebilirsiniz. Bir web sayfası, içeriği kadar zengindir. SEO puanınıza çok olumlu etkileri vardır. Ayrıca kullanıcılara kaliteli içerek göstererek web sitenizde daha fazla vakit geçirmesine olanak sağlayabilirsiniz. Epsilos blog sistemi, geliştirme çalışmalarımızda önceliğe sahip bir yapıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO, yani arama motoru optimizasyonu, her web sitesi için bir görünürlük ve erişilebilirlik anahtarıdır. SEO yapılanması için bir sayfada en temelde 3 seçeneğiniz olmalı. Bunlar; Sayfa başlığı, Sayfa açıklaması ve anahtar kelimedir. Biz her sayfa, her blog kategorisi, her blog yazısı ve her etiket için bu özellikleri sunuyoruz. Anahtar kelimelerinizi, sayfa başlığı ve açıklamasında yer alacak şekilde ilgili alanlara girmeniz yeterlidir. Ayrıca SEO URL desteğimizle URL bilgilerinizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Eğer konu hakkında bilginiz yoksa üzülmeyin. Blog ve video dokümanlarımızda yeterli bilgiyi görebileceksiniz.